Przyczepa Tabbert
sprawdź modele w naszej ofercie

Wyjątkowe i wymagające, urocze i naturalne, eleganckie i wyrafinowane.
Poznaj nowe modele przyczep kempingowych TABBERT.

Cellini

Ekskluzywne arcydzieło

Puccini

Udane wakacje dla koneserów

Vivaldi

Radość z Życia w najlepszej formie

DaVinci

Rodzinne wakacje zdefiniowane na nowo

Rossini

Zamiłowanie do podróży w najczystszej formie

PEP

Nowoczesność i jakość w jednym

PRZYJEMNOŚĆ

Przyczepa Tabbert to elegancja połączona z energooszczędnością. Światło, które cieszy i niewiele kosztuje dostaniesz u nas w standardzie.

BEZTROSKA

Bezpieczeństwo jest najważniejsze - w przyczepie kempingowej Tabbert masz to zagwarantowane. System elektromechanicznej kontroli trakcji AL-KO ATC TRAILER CONTROL SYSTEM to sprawdzone i skuteczne rozwiązanie.

SZEF KUCHNI

Nasze kuchnie zapewniają wyjątkowo dużo przestrzeni roboczej. Szeroki blat oraz najwyższa jakość materiałów to wygoda przygotowywania nawet najbardziej złożonych posiłków, a praktyczne szafki doskonale sprawdzą się przy przechowywaniu zapasów.

WZORNICTWO

Przyczepa Tabbert to harmonijne wnętrza i nowoczesne rozwiązania wzornicze. Wyraźne kontury oraz szlachetne materiały - tak właśnie tworzymy przyszłość karawaningu.

DACH TABBERT

Opatentowane dachy TABBERT to wyjątkowe rozwiąnie i jedno z naszych najlepszych osiągnięć. Dach jest wentylowany co zapewnia lepsze powietrze wewnątrz oraz poprawia izolację.

KOMFORT

Przyczepa TABBERT zapewnia wyjątkowy komfort mieszkania podczas każdej Twojej podrózy.
Wejdź, rozgość się, poczuj jak w domu.

CIEPŁO

Rury wodne w przyczepach Tabbert są umieszczone na kanałach konwekcyjnych. To rozwiązanie jest gwarantem odporności na mróz i nawet w zimie zapewnia dostęp do cieplejszej wody.

WYGODA

Każda przyczepa Tabbert wyposażona jest w najwyższej klasy materace, które dbają o Twój zdrowy i spokojny sen. Całóść uzupełnia stelaż z wbudowanymi elastycznymi sprężynami.

PRZYCZEPA TABBERT TO 6 LAT GWARANCJI

Gwarantujemy 6 lat gwarancji zapewniając szczelność wszystkich przyczep kempingowych. By ją zachować wystarczy korzystać z corocznych przeglądów szczelności u naszych autoryzowanych partnerów.